| razadeluna a întrebat:

De ce elevii au voie cu telefoane in scoala?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Asta ma intreb si eu. Ar trebui sa li se permita accesul cu ele in scoala, dar la ore sa stea inchise sau intr-un loc din clasa destinat lor, fara a le putea folosi.winking
Regulamentul scolar e mult prea permisiv acum. sad Pe timpul meu, un telefon tinut in mana in cursul orelor zbura pe geam, la propriu! big grin
Nu trebuie sa exageram, dar trebuie sa existe intelegere de ambele parti. happy

| OAly a răspuns:

Pentru ca telefonul a ajuns un element indispensabil pentru toata lumea iar profesorii inteleg asta.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca sa faca profesorii diferenta intre cei bogati si saraci.