| PsychoDreamer a întrebat:

De ce este nevoie pentru a scrie compuneri fascinante la orice tema?

Răspuns Câştigător
| AlexxoDany a răspuns:

Ca sa poti scrie compuneri fascinante la orice tema doresti ar trebuie in primul rand sa ai imaginatie, lucru care nu ti'l dezvolti in nici un caz stand in fata calculatorului sau a televizorului ci citind si punandu'ti mintea la contributie oleaca. Bafta!

6 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

De inspiratie, de imaginatie si de talent.

| 0rlando a răspuns:

Imaginație și vocabular.

| Boscai_Roby_1998 a răspuns:

Imaginatie si daca nu functioneaza, inspira-te din realitate... asa am luat mentiune la olimpiada de romana pe judetbig grin

| SiminaSalvadore a răspuns:

De putina imaginatie (adica ma refer la atat de multa imaginatie incat atunci cand cobori scarile iti imaginezi cum te imipiedici, pici jos, iti spargi capul si mori), dar si de multe filme de dragoste si vampiri (in cazul meu) tongue

| Diiia4 a răspuns:

Ai nevoie de imaginatie si trebuie sa stii cum sa te "joci" cu anumite cuvinte. De asemenea poti sa incepi sa citesti ca sa iti imbogatesti vocabularul.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Ai nevoie de imaginatie si inspiratie... le-ai putea obtine daca citejti mult pentru dezvoltarea cunojtiintzelor happy