| aaa10 a întrebat:

De ce femeile au sâni și bărbații nu?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e natura si asa a vrum Dumnezeu sa fie

| RAY a răspuns:

Ce explicatie retardata mai sus, in primul rand si barbati au sani doar ca nu cresc asa mari din cauza estrogenului lipsa, si pentru ca nu alapteaza simplu

| Celcestietot a răspuns:

Evoluția știa că bărbații se vor duce în tribune la meciuri și că nu vor avea timp pentru a alăpta copilul, așa că a lăsat asta pe seama femeii. Adică, gândește-te, cum era ca atunci când venea vremea bărbatului să alăpteze, să îi bage din greșeală vuvuzela la copil în guriță?

| Andreeush a răspuns:

Cine a zis că bărbații nu au sâni? La ei nu se dezvoltă fiindcă nu vor alăpta nici un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intrebe unii

| zandueaj96 a răspuns:

Pentru ca dumnezeu are 1 la chimie