| Luchian18 a întrebat:

De ce femeile căsătorite se prefac că sunt singure online?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt multumite de ce au acasa. Chiar daca au totul. Femeia e vesnic nemultumită.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Puteai adăuga "unele femei". Nu generalizăm.
Sunt și din rândul bărbaților care fac la fel.

Am văzut și conturile unor femei singure care au mentionat că sunt într-o relatie sau sunt că sunt căsătorite, tocmai pentru a transmite cumva că NU sunt disponibile pentru cei care au intentia să le abordeze online.

| Celcestietot a răspuns:

Nu toate fac asta.

| Andreeush a răspuns:

Nu toate sunt așa.

| Sofer a răspuns:

Vor sa mai agațe și ele câte ceva.

| Luchian18 explică (pentru Sofer):

Crezi ca il inseală?

| RoCkKiD a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care barbatii singuri se prefac ca sunt singuri online.

| Luchian18 explică (pentru RoCkKiD):

Si care ar fi acel motiv pentru ca eu nu am facut asta niciodata

| oglindasultanului a răspuns:

Nu se prefac, nu-s in stare sa isi seteze profilul, nu se inteleg cu sotul sta din interes financiar/sau copil, le este rusine cu respectivul. Nu vor sa expuna lucurile private acolo, sau nu au acte de casatorie cum crezi tu.

| FreddieM a răspuns:

Pur si simplu isi protejeaza viata lor privata, care bine-inteles nu e treaba nimanui. Barbatii o fac din aceleasi motive.
Cei care o fac din motive dferite, nu prea i-as numi,, barbati'', simpli aventurieri infantili, fara respect de sine, niste papitoi falsi cu scopuri meschine.
Pace