| xRaffy a întrebat:

De ce femeile căsătorite/singure care au copii accepta cererea pe Facebook și accepta sa cunoască diverși necunoscuți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că soțul lor nu le oferă destulă atenție. Sau nu o mai face cum o făcea la început.

Pe Facebook nu înseamnă absolut nimic.
Pot sa se bage in seama cu necunoscuți din simplul motiv că vor să verifice dacă inca mai sunt atrăgătoare pentru alți bărbați.
Ori vor să și-o tragă cu alții în timp ce e in familie cu ăla.

Cele mai amplea, de care trebuie sa te ferești neapărat sunt alea care incep cu drame, de cat de rău e sau a fost soțul lor în trecut doar sa-ti capteze ție atenția să te bagi pe ele. Sa fi domnul salvator al situației. până reușesc și după își arată adevarata față.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le arde sfaraiala sa insele ca nu-s femei serioase. Panarame

| Drimmero a răspuns:

Cauta babysitter pentru copilul lor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce intelegi tu prin "sa cunoasca"?

| xRaffy explică (pentru DoarBogdan):

Adică sa vorbească și sa se întâlnească cu o persoana.

| Celcestietot a răspuns:

Sa ii cunoasca doar in mediul virtual si nimic mai mult sau cum?

| xRaffy explică (pentru Celcestietot):

Mai mult de atât. Sa ajungă sa se întâlnească.

| Celcestietot a răspuns (pentru xRaffy):

Cine stie ce motiv au happy.

| Nemessys a răspuns:

De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie clar: dacă o femeie/fată acceptă cererea de prietenie a unui bărbat (însurat sau nu), asta NU înseamnă că-i acceptă şi avansurile.winking
Poate că acei necunoscuţi li se par interesanţi pentru alte chestii: pasiuni comune, fotografii, etc, dar nu că vor sex cu şi de la ei.

| ceafostodata a răspuns:

La fel cum un bărbat accepta cererea pe Facebook și accepta sa cunoască diverși necunoscuți. Omul trebuie sa socializeze și sa cunoască lume.

| Berlinu a răspuns:

Pentru ca e o aplicatie de socializare.