| mentholinks a întrebat:

De ce femeile nu sunt capabile sa inteleaga barbatii? Vad si aici pe site cand mai raspunde cate o fata la intrebarea unui baiat, in majoritatea cazurilor e pe langa? Femeile nu sunt si ele oameni sau au capacitati mai reduse?

Răspuns Câştigător
| acerr a răspuns:

Ce ar trebui sa intelegem? ca multi sunt instabili, cauta mereu pe langa relatie inca una, doua, sau fetsurile voastre? sau ce nu intelegem? eu ii inteleg dar nu sunt de acord in totaliate... oricum sunteti necopti...f greu va maturizati

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, sa nu generalizam acum. Probabil ai vazut si baieti care raspund la fel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar esti barbat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Ai tu capacități mai reduse, și ai demonstrat asta punând întrebarea asta aici!
Dar bărbații, cu toată capacitatea lor ( de care zici, tu că dau dovadă ) de ce nu pot înțelege femeia? Uneori lucruri elementare?! Dacă zici că femeile nu sunt așa complicate, bărbații sunt...
De ce nu găsiți voi odată formula magică de a înțelege femeia?
Hm...

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Pai barbatii inteleg bine femeile, drept dovada ca le prind in plasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

De fapt o femeie deșteaptă, atunci când el crede că și-a prins prada perfecta, e de fapt EA cea care a intins de fapt plasa de păianjen, doar că el încă nu realizează că plasa e acolo și cât de prins e cu adevărat, când încearcă să se zbăta e deja prea târziu laughing, mult prea târziu laughing. Dar asta e doar pentru femeile deștepte!

| chuckmanson a răspuns:

Ciudat, de obicei aud bărbați spunând că femeile sunt complicate și că nu le înțeleg deși de cele mai multe ori nici nu se obosesc să le asculte.
"Femeile nu sunt si ele oameni sau au capacitati mai reduse?"
Sincer, cu cât interacționez mai mult cu oameni, cu atât ajung mai mult să încep să urăsc bărbații.

| Cheo0S a răspuns:

Maturitatea e de vina in cele mai multe cazuri. Nu au cum sa inteleaga un barbat pentru ca nu au fost nici macar o zi unul.
Aici nu intrebi pe Matusica sau vreo femeie peste 35 de ani in cele mai multe cazuri. Intrebi femei de 17-29 de Ani care au totul dea gata Mai ales in capitotul relatii si sex.

| Cehoslovacia a răspuns:

Faptul ca sunt din Romania spune foarte multe despre nivelul lor intelectual.