| goth123 a întrebat:

De ce femeilor le este rusine sa vorbeasca despre menstruatie?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De fraiere, o fata cu cap stie ca trebuie sa vb deschis de astea, ca asa e normal, ca doar nu vb de crime.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cine a zis asta? Nu tuturor, doar unele. O concepție ca nu e bine sa vorbesti despre asta, ca e rușinos data din generație in generație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare că le este rușine. Am vorbit cu fete despre asta. Probabil le e rușine cu necunoscuți sau persoane înapoiate, ceea ce mi se pare justificat. Dar când deja vă cunoașteți, e un subiect normal.