| MULLER96 a întrebat:

De ce fetelor le plac baietii cu masina?

41 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Pentru ca fetele au auzit ca mersul pe jos face piciorul paros. Si le este frica!

| Alfred0703 a răspuns:

Pentru ca femeia este un specimen materialist, care vrea ca partenerul ei sa aiba casa, masina, etc.

| darrio2007 a răspuns:

Ca să aibă cu ce sa le aducă de la serviciu. De pe Centură.

| codpenal2018 a răspuns:

Cum era acum cateva sute de anii, trăsura cu caii un mijloc de transport (o necesitate), in ochii femei era văzut ca, fiind''Implimit'', dar noi acum am evoluat, iar acum masina este noua necesitate de zi cu zi, sper că ai ințeles logica, succes! happy

| anamariarot a răspuns:

Una care-și alege partenerul în funcție de așa ceva e o tâmpită, iar el că acceptă asta e și mai tâmpit.

| minrest a răspuns:

Nu le plac baietii cu masina, esti gresit informat. Le plac baietii care nu au masina, si nici carnet, ci se deplaseaza cu elicopterul personal, iar pentru distante mai scurte, au soferi cu masini de lux la care apeleaza mereu: din sase, trebuie sa fie unul liber. Iar prin casa, merg cu trotineta, chiar cu bicicleta. Unde iti dau dreptate, este ca coboara adesea stacheta la baietii cu masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza competitiei.

| leapșa a răspuns:

Ca le plimba si le dau peste nas fraierelor care au baieti fara masina. Ha!

| raMLesS a răspuns (pentru Freya1):

Eu nu conduc masina, eu conduc lumea rolling on the floor tongue

| PainTech a răspuns:

Masina e un plus. Acum, nu te gandi ca daca ai masina ai automat si fete : https://www.youtube.com/watch?v=rqueKFDRsvE&ab_channel=ArtaSeductiei

| oglindasultanului a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza.