| AlexDorinel a întrebat:

De ce generațiile noi sunt din ce în ce mai leneșe? Ce impact va avea asta asupra lumii?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu faci parte din generația asta leneșă sau din ailaltă, muuuLt mai harnică?

| LoveSleep a răspuns:

Nu prea stii ce inseamna lenes.
Daca tu trebuie sa muncesti pentru o paine si eu pot s-o obtin doar zambind, asta nu ma face mai lenes decat tine.

Da, societatea se duce dracu si fetitele de 10 ani invata ca e mai important si mai profitabil sa-ti arati fundul pe Instagram decat sa inveti la scoala, dar asta e alt subiect si n-are oricum nicio legatura cu lenea.

Răspuns utilizator avertizat