| dancapitan a întrebat:

Noi romanii de ce nu suntem asa curajosi ca GRECII? ce au ei asa de diferit de noi?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intreaba-te cat la suta din povestile grecesti sunt adevarate si apoi compara cu istoria romanilor de la primul descalecat si pana la Cuza si atunci ai sa intelegi ce inseamna cu adevarat curajul

| clauss a răspuns:

Am lucrat in grecia si mi am facut o idee despre greci, ideea e ca sunt oameni calmi, de cuvant, dar pana ii superi, daca se supara si nu le convine lor ies in strada