| Ovidiu a întrebat:

De ce se afiseaza asa de greu raspunsurile la intrebari pe TPU? Am 5 minute de cand am primit un raspuns la o intrebare si nu o pot viziona.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca actualizarea datelor (de acest tip) se face o data la 10-15 minute. Asa ca postarile noastre apar cu o mica intarziere (0-15 minute; depinde cum nimeresti). Trebuie sa ai putina rabdare si in scurt timp vei putea sa vizualizezi raspunsurile postate de tine. Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot fi mai multe cauze: mici defectiuni ale site-ului, care face fata destul de greu traficului actual; intarzieri in actualizarea site-ului; intarzieri la moderare; o combinatie a cauzelor enumerate. Ai putintica rabdare si o sa se afiseze. Numai bine!

| 凸florina凸 a răspuns:

Pai nu numai intrebarea ta este aici. sunt multi care pun intrebari care scriu raspunsuri. cu putina rabdare se rezolva.

| alejinxique a răspuns:

E de la ei (de la site). Nu e problema de internet. Si eu patesc. Ce sa zic... fa ceva care iti ocupa putin timpul asa vreo 5-10 minute. happy

| Luci1 a răspuns:

Serverul TPU e pe baza de roti cu hamsteri si uneori mai obosesc saracii... ce sa-i faci.