| kajolii a întrebat:

De ce iubita mea imi raspunde destul de greu, cam odata la 10 minute si daca o intreb ce face, cica sta straight face Cum pot afla oare daca are pe cineva sau vorbeste doar cu prietena ei?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e semn ca vorbeste cu altii, trebuie sa pui mana pe telefonul ei sa verifici conversatiile si pe unde a umblat ca sa o prinzi in flagrant

| RAY a răspuns:

E simplu, când un om îți răspunde greu nu are interes fata de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ori e ocupata, asta depinzand de programul ei, ori e mai pasiva si detasata din fire, ori nu are interes suficient față de tine, ori vorbeste concomitent si cu alte persoane.
Tu o cunosti personal, tu stii cum e ca fire.