| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea e OBSEDATA de povestile, cartile, filmele sau orice continte vampiri. Ea are tenul alb, canini ascutiti... ma rog. Se compara cu un vampir, iar restul o aproba ca sa ii faca pe plac. Acum, ea vrea sa bea/manance sange. straight face

Intrebarea e: Ce ti intampla daca bei/mananci sange? ( Ea vrea sa stie in caz ca se intampla ceva)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se intampla nimic, gandeste la tine daca mananci o friptura-n sange!

| whatevernvm a răspuns:

Nu se intampla nimic, e chiar gustos.
Dar mai bine sa termine cu prostiile si sa se trezeasca la realitate.

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

I s-a mai spus -_-''
Da' ea traieste in propria ei ''realitate'' si nu vrea sa asculte pe nimeni.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii prietena buna si trezeste-o tu la realitate.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru whatevernvm):

Gen: da-i doua palme si daruiestei o oglinda sa vada ca nu e vampir, nu?

| Maxim96 a răspuns:

Nebunie asta e...

| oODonViperOo a răspuns:

Pune-o si tu sa se uite la o comedie...la Tom&Jerry de exemplu sau la Mr. Bean, poate o va ajuta thinking

| mona11111 a răspuns:

Eu am acceasi problema ca si prietena ta si nu cred ca tu o poti intelege dar macar incearca...