| anonim_4396 a întrebat:

De ce lumea din metrou e asa de tacuta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu iasa mirosul de alcool si tigara din gura asa mentinandu-se un aer proaspat.

| CristianCRS a răspuns:

Pentru ca e trista!

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Că visează la nemurirea sufletului.day dreaming

| Azµre a răspuns:

Asa e civilizat! si eu mai merg cu metroul cand aud pe cate unii de tipa, injura si fac ca toate alea imi vine sa ii omor. Sa numai zic de cei care iti tipa in ureche incercand sa vorbeasca la telefon! Lumea cu bun simt face liniste la fel ca intr-o biblioteca!

| LikeARollingStone a răspuns:

Mama mă-si de categorie!

| xCruz a răspuns:

Si intrebarea e stupida. bine ca nu ai intrebat : "De ce respiram?!".

| anonim_4396 explică (pentru xCruz):

De ce respiram?