| laviniaB a întrebat:

De ce majoritatea oamenilor il urasc pe JUSTIN BIEBER?ce a facut asa de grav?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au ciuda pe el ca are bani si fiind asa mic la varsta a ajuns faimos.

| TI a răspuns:

Pentru că nu le place muzica lor.
Simplu.

| 00raluka00 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu. Mie imi place chiar foarte mult de el. tie nu?

| BubblineDance a răspuns:

Cred ca va pot "ilumina" eu. Justin Bieber este un star care si-a facut intrarea prin intermediul youtub-ului.
Acesta a avut atat talent incat a ajuns cineva, dar el nu a fost singurul care a aplicat la aceasta metoda pentru faima, si multora nu le-a reusit, deci s-au spetit degeaba.
Asta e, unii au talent si noroc, iar altii nu.
Si mai e categoria de baieti care il urasc datorita faptului ca multe fete il plac pe Justin. Fie ca e pentru celebritate sau pentru infatisare, multe fete sunt topite dupa el, astfel partea masculina (adolescentii) vad in Justin un adevarat Don Juan si un mare rival. Dar acesti adolescenti lasa ca invidia sa le tulbure logica si uita ca este imposibil ca Justin sa se dea sau sa se "combine" cu partenerelor lor.
Eu una il ador pe Justin ca artist si imi place si cum arata. Dupa mine el face un cuplu extraordinar cu Selena si asa ar trebui sa ramana.