| anonim_4396 a întrebat:

De ce mereu imi place de oameni(am sentimente foarte puternice care tin mult timp) care sunt foarte diferiti de mine si cu care nu am nicio treaba? A devenit destul de obositor, nu stiu cum sa ma fac sa nu mai fiu asa, sunt obosit mintal si emotional si tot

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa mai cresti... si vei invata sa faci diferenta intre oamenii care te plac si ei si cei care te ignora, sau te ocolesc fiindca nu te plac!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă că îți place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că vrei și tu să fi ca ei.
Când vezi că nu poți să fi ca ei ai căderile psihice de care spui.
Caută oameni care sunt exact ca tine și ca aspect și ca studii sau ce lucrezi.
NU mai încerca să fi ca ăia care nu poți să fi.

| davidandrei777 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Șmecher răspunswinking