| AdioTPU a întrebat:

De ce Mihai Zmenta și Ilie's vlogs nu și-au mai revenit niciodată după scandalurile in care au fost implicati? Andra și Răzvan Gogan și-au menținut popularitatea după faza cu Selly dar Ilie și Zmenta, nu. Am văzut că au și conturile de Youtube lăsate balta, n-au mai postat nimic de câțiva ani.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unu sustinea violul public si unu parca si a dat foc la casa nu?
pai ce sa mai revii cand faci rahaturi din astea?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

"Celebritatea" nu tine o veșnicie.Chiar dacă nu erau scandaluri, la un moment dat oricum le scădea popularitatea.

| Manticora a răspuns:

Daca imi amintesc bine scandalul cu Andra, ea facuse un disstrack despre cum multi influenceri nu sunt un model bun pentru tineri si strica o generatie. Poti sa zici ca greseste? Are 100% dreptate, chit ca s-au inflamat toti ca vaiii internetul nu are treaba cu educatia nimanui indirect are si influenceii ar trebui sa fie responsabili de ce spun si fac

Restul pe langa faptul ca au facut lucruri extreme, nu aduceau oricum nicio valoarea. Unul lingea cactusi, unu citea la nesfarsit comentarii agramate. Erau enervanti si prosti. Zmenta se daduse pe politica si o luase pe ulei, probabil acum e aurist. Ilie cersea bani cu o poveste care parea fabricata. De ce ar colabora orice brand cu ei? Si daca ar incerca sa mai faca ceva, nu ar avea sustinere, fani sau branduri sa bage bani in ei

Andra isi stie publicul tinta si isi vede de treaba.