| anonim_4396 a întrebat:

De ce Mihai Zmenta, Ilie's Vlogs și Mickey Hush nu au reușit să rămână în trend și să se redreseze, Ilie după faza cu țepele iar Zmenta după faza cu Codrin Bradea?
Andra Gogan a reușit după valul de controverse creat după melodia "Stricați o generație" dar cei trei menționați mai sus, nu.
De ce? Ce a făcut diferența între Andra Gogan, Zmenta, Ilie și Mickey Hush?

Răspuns Câştigător
| troleibuz a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta.

https://www.tpu.ro/......-andra-si/

Andra avea dreptate, iar ceilalti au ajuns virali din greseala, nu din munca asidua. Copila aia, asa naiva cum pare, a dublat filme, a sustinut concerte, a coordonat echipe de dans, a creat content pe o singura nisa constant. Ceilalti au ajuns populari din greseala, nefacand nimic deosebit. Cum zicea cineva la cealalta intrebare, unul lingea cactusi, unu citea statusuri agramate de pe Facebook si unu a furat un concept din afara si l-a adus in Romania pe care oamenii l-au urmarit pentru ca nu existau foarte multe lucruri de vazut in acea perioada pe Youtube.
Plus, s-au implicat in politica si in comentarii sociale aberante, ei avand un fanbase de copii de 14 ani.
Trebuie sa iti cunosti nisa si sa ai o imagine clara asupra a cine esti si ce vrei sa faci atunci cand intri in lumea asta.
Influencerii se inmultesc ca ciupercile si e usor sa fii uitat.

Mi se pare ciudat ca te macina problema asta de atatea luni.