| Hortensia_3632 a întrebat:

De ce mințim fără să fim conștienți de asta?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Atunci când te obişnuieşti cu un lucru, ţi se pare firesc să-l faci din nou.La un moment dat, o să ajungem şi noi să credem minciuna pe care am spus-o.
,, Minciuna este sâmburele care dă roade în toate pământurile de aceea poate se cultivă cu atâta plăcere pretutindeni.Roadele ei însă sunt amare şi seci."
O zi bună!

pa, pa.

| dErEkk a răspuns:

Din obisnuinta rolling on the floor

| Petre85 a răspuns:

Poate fi lipsa de informare, sa ne aparam sau pe altii, sa iesim in evidenta cu ceva... sunt milioane de motive