| seda a întrebat:

De ce multi prefera singuratatea cind au de luat o decizie?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În situațiile de criză, mulți preferă singurătatea, pentru că astfel se pot concentra mai bine și pot trata lucrurile cu cea mai mare seriozitate și atenție, în ideea de a lua cea mai potrivită decizie.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca lumea e nesimtita, femeile nu mai au farmec pentru mine si nici-un rost in viata si unica speranta care o mai am in gand e serviciul cu care voi avea un succes enorm in viata. Nu e asa dura singuratatea dar uneori loveste...

April
| April a răspuns:

Pentru ca, cel mai fidel prieten si cel mai sincer sfetnic pentru fiecare om este el insusi.

| ROB3RT89 a răspuns:

N-am nevoie sa port cu nimeni o discutie relevanta cand vine vorba sa iau o decizie! Si gand esti singur(a) gandesti mai limpede si iei o decizie mai buna.

| UbexFlo a răspuns:

E mult mai bine sa gandesti in liniste. Daca esti inconjurat de oameni sau daca esti intr-o zona unde e galagie, ori nu te poti concentra deloc, ori iei o decizie proasta.

| TheAcee a răspuns:

Cand esti singur nu poti fi influentat de alti.