| anonim_4396 a întrebat:

De ce naiba credeti voi ca e asta goala in video? Stati linistiti ca nu ma refer la material pentru adulti, ci doar la o melodie in care nu se vede mai nimic. Cu astea spuse, eu ma intreb de ce. Melodia ( parerea mea ) e de nota 10 deci nu avea nevoie de atentie in plus ca restul melodiilor de rahat care pun fete goale ca sa atraga cu asta. Deci, de ce credeti voi ca e aia goala?

https://www.youtube.com/watch?v=2ebfSItB0oM

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Poate vrea sa exprime singuratatea si goliciunea sufletului sau intr-o lume straina ei, cum e si titlul "Take me to home".

12 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu e genul meu de muzica, dar ii pot aprecia vocea.
Probabil e goala deoarece vrea sa transmita un "deeper message", dar eu fiind prea prost, nu inteleg care-i acela. Adica pot sa imi formez o idee cam la ce ar face referinta, dar nu mi-o pot pune-n cuvinte.

Nu ma deranjeaza pe mine ca-i goala, atata timp cat face muzica de genul, ci nu "melodii de rahat", dupa cum ai spus chiar tu.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Speed99):

Poate vrea sa exprime singuratatea si goliciunea sufletului sau intr-o lume straina ei, cum e si titlul "Take me to home".

| RAY a răspuns:

Prima impresie e involuntara, si eu am crezut la fel cand am vazut pentru prima oara, clar poate sa nu fie, dar suntem finte emotionale, decizile rapide sunt emotionale

| Drimmero a răspuns:

A uitat sa-si puna hainele pe ea si a trecut direct la 'treaba'.

| T0T a răspuns:

Nu e pentru atras de atenție că nu se vede cum dă din c.ur.

| mentholinks a răspuns:

Urata, si ea si melodia.

| syd a răspuns:

Pentru ca esti sexist

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Ce? De unde si pana unde sexist prietene? laughing

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum nici nu recunosti
damage control

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Mda, m/ai dat de gol ce sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil pentru că începe să cânte imediat ce a ieșit din duș.
Știi tu, nu se vede vreo haină, iar aspectul părului ​ei este ud.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

thinking E si asta o chestie. Nu a mai avut rabdare sa se imbrace probabil.