| AngelErmin a întrebat:

De ce naiba scad in kg, pierd muschi nu grasime evident nu stiu ce sa mai ajung anorexic fara sa vreau? Am vrut sa ajung la 10% procent de grasime si acum nu ma mai pot opri din slabit.
De la 60 kg la 57.2 kg in mai putin de doua luni, e imposibil sa adaug muschi oricat sport as face, scad in inaltime la 16 ani, am o alimentatie corect de jumatate de an incerc sa ajung la 10% si ma opresc la 13% sau mai mult,totul in viata asta e in zadar,muncesti degeaba, totul la mine e negativ, imbatranesc devreme, nu pot sa ajung la 10% procent ma chinui de ma ia dracii, de nervi astazi am mancat 156 de grame de dulce cand vad ca nu pot acel lucru imi vine sa ma otravesc cu pastile, scad in kg si cresc in procent laughing, imi vine sa rad si sa plang in acelasi timp, a da inca un lucru negativ am un penis de 10 cm laughing, altii se plang ca il au de 16 da ce sa mai zic eu cand imi merge totul negativ.
Nu imi ziceti ca nu e posibil sa scazi in inaltime ba este, dovada sunt eu.
Altii mananc dulce cu tonele si raman cu muschi si procentul de 8% si eu daca mananc in pana mea jumatate de ciocolata m-am dus dracu maine zi am 15% la 56 kg ale mele laughing.
Ba macar scad in talie asta e singurul lucru pozitiv la mine, am ajuns la 67 cm in taliei,yeyy laughing, toata lumea ma uraste, de parca sunt un monstru in fata fetelor raman singur vesnic, va mai enumar cred ca mi se blocheaza telefonul daca o sa mai scriu in continuare si stau sa va explic cat de rahat e viata mea.
Bagami-as ca daca as fi putut vorbi cand m-a nascut maicamea i-as fi zis sa ma omoare.

21 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pe la dr te-ai dus sa iti faci niste analize generale?
Poate ai vreun parazit intestinal si d-aia tot scazi.

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns (pentru AngelErmin):

Iarta-ma, dar poate e o mica problema cu interpretatul cuvantului sanatos din "mancat sanatos".

De vreme ce te apropii de anorexie, undeva chitzaie smecheria.

Nu tin sa stiu ce mananci, dar poate ca mancatul tau sanatos e putin cam otravitor pentru tine.

Si prin otravitor inteleg tot ce este in surplus fata de necesitatile tale. Apa ar putea fi una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai mostenit de la vreun parinte un metabolism rapid.Eu la 1, 80 si 17 ani am 50 de kg, deci mai putin decat tine! Oricat as manca nu pot sa ma ingras! Am mostenit asta de la tatal meu care s-a ingrasat abia pe la 30 de ani! Asa ca vorbeste cu parintii tai despre asta!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Atunci nu stiu! Ai putea consulta un specialist!

Răspuns utilizator avertizat
| GeoforceExperience a răspuns:

Esti terminat rau. Alti copiii la varsta ta is la spital si is bolnavii terminal si tu te plangi cam mult. Asta e generatia care se plange la orice dar nu isi apreciaza ca masa la nascut sanatos.

Răspuns utilizator avertizat
| GeoforceExperience a răspuns (pentru AngelErmin):

Esti chiar terminat cand te plangi prea mult. Altu ar vrea sa fie in locu tau ca e prea bolnav. Fa o fuga la spitale sa vezi cati copiii is bolnavii de cancer si o sa iti dai seamna ca ce ai tu acum e nimic comparatie cu alti

Răspuns utilizator avertizat
| GeoforceExperience a răspuns (pentru AngelErmin):

Dar aia care au probleme grave si is la spital nu prea ii aud aici pe site asta. Aici auzi toti ratatii care se plang la orice. NU de aia se promoveaza la access direct cu vulpita

Răspuns utilizator avertizat
| GeoforceExperience a răspuns (pentru AngelErmin):

Eu sa fac control sau tu cand plangi prea mult si zicand, "am scazut la inaltime" laughing Eu doar cand am citit intrebarea m-am ras la greu. Pai tu promoezi prostia chiar m-am uitat la profilu tau si am vazut ca la o intrebare ziceai ceva legat " Suntem pe primul loc in lume la mame minore". Tu nu vezi ca pe TPU sunt copiii ca tine care vor sex si fete la 14-16 ani. Decat sa te multumesti si sa apreciezi cum te-a nascut mama. tu faci cam multe figurii. De ce nu spui chestile astea la parintii tai? Poate ca ti-ar spune exact la fel cum iti zic si eu sau chiar te-ar duce la control daca te aude zicand "mami scad la inaltime". La intrebarea care ai pus-o ai dovedit cat de ratat poti sa fii.

Răspuns utilizator avertizat
| DragosMarve09 a răspuns:

Bro nu mai fi asa dur cu tine m-am uitat pe instagramul tau si nu esti urat nu mai spune asta niciodata ca te demoralizezi cu totul si nu te mai iubesti pe tine, in felul asta iti vei pierde increderea in tine.
Cum sa cuceresti o fata daca tu te vezi in felul asta m-am uitat la corpul tau si e ok la varsta ta cati ani ai 16? Asa am vazut pe intagramul tau eu unul consider ca e bine asa pentru moment la varsta ta. M-ai ai de crescut si continua tot asa si vei creste in masa eu unul nu ma pricep eu la sala ca nu fac dar trebuie sa fie increzator si vei cuceri fete. Asa ca inceteza cu lucrurile ca o sa-ti pierzi interesul la ce ai muncit pana acum. Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Printesyka a răspuns (pentru AngelErmin):

Trebuie sa fii puternic si increzator in tine si sa mergi la doctor si totul va fi bine ai 16 ani mai ai de crescut, vad ca iti urasti viata asta foarte tare "Bagami-as pl in ea viata ca daca as fi putut vorbi cand m-a nascut maicamea i-as fi zis sa ma omoare." toata lumea ma uraste, de parca sunt un monstru "
Viata nu e intotdeauna usoara... dar daca mergi la sala sunt sigur ca poti sa-ti faci proeteni pentru ca aveti ceva in comun ca va place sala si nu va dati batuti pana nu vedeti rezultatul dorit, dupa ce vei rezolva cu treaba la doctor si sa te faci bine sunt sigur ca vei putea lua totul de la capat, la inceput va fi greu dar daca vei sta si nu vei face nimic in privinta asta lucrurile nu se vor rezolva de la sine. Totusi de ce crezi ca te uraste lumea?

Răspuns utilizator avertizat