| Revoluționarul a întrebat:

De ce nu apreciați conspirațiile nefondate? De ce vreți dovezi pentru orice?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate romani nu au ca baza dovezi si ca asa cred eu, ca eu stiu, nici un roman nu dovedeste ceea ce afirma desi mint mai mereu si sunt mintiti

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu prea stiu sigur... de ce o iei ca si cand asa ar fi? Sunt multe persoane, printre care si eu, nu vrem dovezi la orice tongue

| CostinAlamariu a răspuns:

Cine nu le apreciază n-au simțul umorului

| mastadont a răspuns:

Răspunsul l-ai dat în întrebare, pentru că sunt nefondate. Dacă eu ți-aș spune că soarele va exploda mâine și lumea se va sfârși într-un râu de foc nu ai râde de mine dacă nu-ți aduc nici-o dovadă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O conspiratie nefondata: Africa se va desprinde de Europa la urmatorul val de covid
Brammm apreciati!

| CassiusAlexander a răspuns:

Revoluționarule, las-o baltă că nu ești interesant.