| zuzi_4846 a întrebat:

Ati avut vreodata impresia ca cineva va citeste gandurile?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Da, ingerul meu pazitor:mi le citeste si imediat ma avertizeaza cand e un gand bun sau cand nu-mi face cinste ce gandesc.De obicei il ascult. E ca un fel de discutie cu mine insami.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Si a fost cam nasol.Noroc ca nu mi se intampla prea deslaughing

| Bacemi a răspuns:

Da. De multe ori. De obicei asta se intampla cu cei care te cunosc foarte bine. Cineva care nu te cunoaste nu are de unde sa stie ce gandesti. Dar prietenii adevarati, cei care te stiu de ceva vreme de multe ori iti intuiesc gandurile si reactiile. Foarte bine spune april. In primul rand constiinta este prima care ia in calcul gandurile tale. Apoi persoana iubita si cei mai buni prieteni.

| Silvia a răspuns:

Dalaughing. Si a fost amuzant.Chiar mi s-a intamplat de mai multe ori.

| Bishop a răspuns:

Nu

| Andreea_8014 a răspuns:

Da.laughing
De foarte multe ori :-s

Deyutza:*

| Casiana a răspuns:

Decat mamalaughing, cand incercam sa o mint imediat ma prindea, in rest NU, si nici nu vreau sa aflu ca o persoana mi-ar putea citi gandurile... Ti s-a intamplat ceva asemanator, sau de ce intrebibig grin?

O zi buna! Pa, pa

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da.prietena cea mai buna, prietenulbig grin. oricum ma cunosc foarte bine si de aceea!`ca altii stau ore si tot nu ghicesc la ce ma-s gandi.

| zuzi_4846 explică:

Da, mi s-a intamplat. Daca situatia nu ar fi un picut dificila, nu mi s-ar parea o problema, din potriva. happy