| IoanaCarmen25 a întrebat:

De ce nu imi dati raspunsuri la celelalte intrebari? Se invechesc! VA rog ca primiti funda la intrebarea asta cu un raspuns aici si unul la intrebari la care nu ati raspuns voi.

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Poate pentru ca oamenii nu joaca Transformice sau pentru ca oamenii pur si simplu nu gasesc raspuns la intrebare. Tuturor ni se intampla, stai linistita, ca nu esti singura!

| alexander998 a răspuns:

Nu ti se dau raspunsuri deoarece nimeni nu stie un raspuns corect daca vrei sa ti se dea raspunsuri pune intrebarea pe mess sau facebook