| DjAnOnIm0001 a întrebat:

De ce nu imi merge unban hack cs1.6 imi da error dar nu stiu de ce? pllzz FUNDA. (La mine internetu merge prin modem romtelecom.)

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Nu stiu dar nu prea conteaza avand in vedere ca ai modem de la romtelecom opreste modemul si pornestel iar ar trebui sa iti mearga luand in considerare ca ai putea avea ip dinamik.

5 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Ar trebui sa iti mearga serverul pe care ai luat ban nu hackul!*

| DjAnOnIm0001 explică (pentru MrkiddyKid1):

A am uitat sa spun ca cand apes click pe unbancs1.6.exe imi apare asta : Run-time error "7" Out of memory. De ce imi apare asta?

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru DjAnOnIm0001):

Poate fii de la memoria ram mai inchide si tu procese inutile (ctrl+alt+delete) si ai undeva processes

| DjAnOnIm0001 explică:

Am uitat ceva cand apes pe unbancs1.6.exe imi da aprae asta : Run-time error "7': Out of memory

| DjAnOnIm0001 explică:

Mai stie si alt cineva plz help me