| BulaNNNz0R a întrebat:

si repspect
Am instalat windows 7 ieri si dabea am facut internetu el ruleaza x64 puteam sa aleg si x86 si nu merge sa conectez internetu direct la retea adica la enthernet am un modem Huawei de la clicknet adica romtelecom si doar pe USb merge dar merge mai slab si nu imi place inaintea aveam direct la retea si stiam cum sa-l fac acum nu mai imi aduc aminte.Va rog frumos sa ma ajutatii

1 răspuns:
| luckiano1 a răspuns:

Am avut si eu o problema cu un modem Huawei ele nu "prietenesc"cu Windows 7 si inca la x64 cel mai bine e sal schimbi sau o sa tot ai probleme. apropo sa schimbi modemul nu windowsul