| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce nu imi plac oamenii care inchid usi in nas? Acei oameni care iti inchid usa in nas fie in mod respectuos fie in mod nepoliticos.Cand ma duc la cineva acasa si il intreb daca are zahar el spune ca nu are sa zicem, apoi il salut si el imi inchide usa in nas.De ce urasc usile inchise? Mie imi plac usile larg deschise daca ma intelegeti,oamenii care se arata nu care se izoleaza,de ce oare? Tie iti plac usile care ti se inchid in nas? Cand vine cineva in vizita la mine si apoi pleaca nu inchid usa,o las larg deschisa pana pleaca, sa nu se simta prost, tu faci asa?

1 răspuns:
| NoctisFive a răspuns:

Cred ca gandesti cam prea mult, nu crezi? Poate oamenii aia nu au ceva personal cu tine, ci au fost ocupati sau au avut o zi proasta