| anonim_4396 a întrebat:

DE CE nu imi pot schimba adresa de e-mail? x( am incercat de nu stiu cate ori,imi spune ca nu poate fi modificata. In plus, nu-mi ajung e-mail-urile trimise de confirmare a contului de utilizator. Incep sa urasc porcaria asta!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca asta este adresa ta de mail.Nu o poti schimba.Cauta si in spam.Mai ajung si acolo, cateodata.

| Simona8807 a răspuns (pentru darrio2007):

De obicei, daca nu.mi ajunge un e-mail in Inbox, il caut in Antispam. De multe ori le gasesc acolo, dar de pe TPU zilele astea nu aveam nimic! Oricum, am rezolvat la urma happy Mersi!

| darrio2007 a răspuns (pentru Simona8807):

Ok.

| carhartt a răspuns:

Nu te agita, nu este cazul.
Uneori e-mailurile nu ajung in Inbox/Spam pe loc. Uneori poate să dureze până la 24 de ore.
Cu răbdarea treci şi marea.
Succes oricum.

Răspuns utilizator avertizat