| Alexinho94 a întrebat:

De ce nu imi ramane contul logat pe mail? De exemplu daca intru acum si ies, in 2 minute daca intru imi cere parola iar. Devine enervant si as vrea sa rezolv problema.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ti-am trecut intrebarea la favorite, am aceeasi problema si nu pot intelege de ce...totul s-a schimbat de cand au avut parte cei de la yahoo de un mic atac informational(cam mare, dar ma rog)!

| darrio2007 a răspuns (pentru greece12):

Ai patit si tu? Vad ca la mine nu face asa.Am patit asta dar mai demult.Anul trecut.

| greece12 a răspuns (pentru darrio2007):

Da,asa-mi face... speram ca poate se rezolva de la sine, e incomod sa tastez parola de zece ori pe zi!
happy

| darrio2007 a răspuns:

La mine vad ca nu imi creeaza asemenea problema.