| Chillcs a întrebat:

De ce nu imi ramane contul logat? Intru, bag e-mail si parola, ies, si cand intru din nou, acestea nu sunt salvate si trebuie sa le introduc iar.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Astăzi site-ul a avut mai multe probleme tehnice decât de obicei și am avut și eu această problemă (și nu numai). Cred că este doar o problemă de moment, care mâine, poimâine ar trebui să se rezolve.
Numai bine.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca de obicei, "imbunatatirile" nu fac altceva decat sa dea, a nu stiu cata oara, lucrurile peste cap.
Desi bifez casuta care... apropo: e valabila 7 zile si nu 15, tot trebuie sa ma loghez de cate ori intru.
Alexandra! In turnul de fildes se aude?
@NOname: abtine-te, ca ai mai dat cu bata-n balta la o intrebare si raspunsul Alexandrei a dovedit ca habar n-ai despre ce vorbesti!

| NOname a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Să mă abțin eu? Iar de la răutăți gratuite ai uitat să te abții sau ți-a ieșit din reflex și obișnuință? Pot și eu, să știi! În locul tău nu m-aș provoca.

Aici dăm cu părere, trăgând concluziile din informațiile pe care le avem la dispoziție. De aia și folosim cuvintele precum: "cred", "probabil", "poate", "bănuiesc", "posibil"... Fii pe fază când mai procesezi câte-un răspuns și nu mai muri atât de grija altuia!

| TPU.ro a răspuns:

Ieri colegii nostri de pe partea tehnica au lucrat la site iar problema pe care ai mentionat-o ar trebui sa fie acum rezolvata. Daca totusi mai intampini probleme, asteptam un mail din partea ta.

Alexandra - TPU

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru TPU.ro):

Nu e rezolvata problema! Azi, DUPA ce am bifat casuta aia, am inchis site-ul pentru ca, evident, avea "probleme tehnice". Cand l-am redeschis, a trebuit s-o iau de la capat cu logarea.
Si, apropo! De ce 7 zile si nu 15? Asta, asa, ca sa nu mor proasta gandindu-ma la cine stie ce dedesubturi numerologice generate de magia alba-neagra de pe TPU.

| Azm a răspuns (pentru TPU.ro):

Cu regrete te anunt ca nici pina la ora asta nu s-a rezolvat problema. Deh.

| TPU.ro a răspuns:

Din motive de securitate am scazut perioada in care esti mentinut logat si am decis ca la schimbarea IP-ului de pe care se intra sa cerem din nou parola.

Alexandra - TPU

| TPU.ro a răspuns:

Am mai lucrat la acest aspect si acum reintroducerea datelor de logare se cere doar atunci cand se schimba locatia din care intrati pe site.

Alexandra - TPU

| Esperança a răspuns:

Exact asa am patit eu toata ziua! Acum vad ca ramane logat. Eu iti zic sa ai putina rabdare, sa nu te enervezi ca maine sigur vei ramane logat happy Probleme tehnice.