| Andreibbv a întrebat:

De ce nu ma accepta cei de la google adsense? uitati blogul www.69ganduri.blogspot.ro dau funda! 1

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei adsense pe un blog facut acum cateva zile cu nici 5 useri unici zilnic?

Ai o lista de veo 50 conditii de indeplinit sa te accepte adsense

| Andreibbv explică (pentru suntserios):

Unde sunt cele 50 conditii? mile poti da te rog dau funda! sad

| suntserios a răspuns (pentru Andreibbv):

Https://support.google.com/adsense/topic/1261918?hl=ro&ref_topic=1250104

gasesti pe aici o groaza de articole despre adsense

aici ai si un post despre respingerea din adsense samd

http://www.academiademarketing.ro/......cepte.html

e mult de munca sa intelegi cum functioneaza google si ce vor de la tine.
cu un site fara domeniu propriu, fara trafic cu continut slab si infintat acum cateva zile nu ai nicio sansa la adsense.