| kristy10 a întrebat:

De ce nu mai pot baga id pe id meu (imi apare ca-mi baga id si ramane asa si dupa aia apare: you request to add a contact has taken longer than expected to complete.The operation may hace succeeded.Please check your Messenger List later) ce sa fac? a si mi le baga la adress book DAU FUnda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Click dreapta pe id si stergere ->in Adress Book faci lucrul acesta.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca este ID nou asa se intampla! Nu poti baga mai multi de 5-6 prieteni zilnic. Baga cate putin in fiecare zi, alta solutie nu ai.

| kristy10 explică (pentru neluL):

Da si acum cum fac ca sa mi scot de la address book? ITI dau FUNDa

| neluL a răspuns (pentru kristy10):

Click dreapta pe id si stergere ->in Adress Book faci lucrul acesta.