| yzaangel a întrebat:

De ce nu mai pot trimite poze prin yahoo messenger? Am instalat si dezinstalat de mai multe ori, am incercat mai multe versiuni da nimic... ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Vrei sa spui ca unul iti cere pozele si vrei sa le trimiti pe mess? Pai cati KB au pozele? Daca este mare inseamna ca nu merge sa trimiti poze cu KB mai mare.

8 răspunsuri:
| mimi_4822 a răspuns:

Trimite-le pe rand, nu fisiere intregi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal.Si eu am aceasta problema.Nu reusesc sa trimit nici un fisier prin mess.Si asta de cand am schimbat netu.Astia mi au pus o antena pe wifi pe casa si de atunci nu mai pot trimite nici un fisier pe mess.Stie cineva ce se intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal. aceeasi problema o am si eu. nu pot tr poze, muzica nimic pe mess. si mai nou nici pe mail crying imi da tot felul de erori am inst windows am formatat tot. cu speranta ca va merge am crezut ca de la viursi face asa dar nici acum ca am inst toate astea nu merge ce poate fi? aveti idee? ajutati-ma va rog! e vreo setare care trebuie facuta? ast rasp vostru. Ms!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal . aceeasi problema o am si eu .nu pot tr poze ,muzica nmk pe mess. si mai nou nici pe mail crying imi da tot felu de erori am inst windows am formatat tot. cu speranta ca va merge am crezut ca de la viursi face asa dar nici acum ca am inst toate astea nu merge ce poate fi ? aveti idee? ajutati-ma va rog ! e vreo setare care trebuie facuta ? ast rasp vostru .Ms !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun netu...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, si m-am interesat si mi s-a zis ca windows7 ii de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai ca nu pot trimite poze, dar ma scoate de pe mes, si imi spune ca e eroare, sa raportez la... Cum scapam de virusul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele jocuri nu se pot trimite pe yahoo messenger! unele ai vazut? se pot trimite pe mess eu sunt ana-maria am 9 ani si sunt din slobozia