| ShaRk_7788 a întrebat:

De ce nu merge barn buddy? Dau pe "click aici pentru a juca acum" si se incarca jocul, iar cand se termina de incarcat nu incepe si apare imginea alba.Nici in bara de jocuri nu apare.Cum as putea sa fac ca sa pot juca din nou.Plss Help! Fundita

17 răspunsuri:
| Cezar17 a răspuns:

Dai la "invita prieteni" si invita dupa aia in cateva secunde o sa iti mearga

| ShaRk_7788 explică:

Pai am dat de foarte multe ori pe el si nici daca dau invita prieten nu mergewinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergecrying((( am dat la "invita prieten" dar degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge de acum cateva ore dar pe hi5 credeau ca e o problema de satelit! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza modzila si o sa mearga eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge barn buddy? Dau pe "click aici pentru a juca acum" si se incarca jocul, iar cand se termina de incarcat nu incepe si apare imginea alba.Nici in bara de jocuri nu apare.Cum as putea sa fac ca sa pot juca din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce celelalte jocuri merg numai barn buddy nu merge este singurul care tot face probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema de la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc modzila si tot nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa fac nici mie nu imi merege

| andreea32 a răspuns:

Iti spun eu de ce nu merge...pentru ca probabil nu ai flashplayer 10straight face
mi s-a intamplat si miehappy
dar de cand il am merg toate jocurilehappy
funda?

| GabrielaRawr a răspuns:

Mai incearca mi s-a intamplat la fel mai da pe el de multe ori o sa iti mearga pana la urma

| Romanesc_Adina_1976 a răspuns:

Dar mie nu mi se incarca

| Valeriu_Nitulescu_1965 a răspuns:

Nu pot sa joc

| Aki_Akis_1990 a răspuns:

Nici mie nu imi merge de 3 zile barn buddy ce sa fac? pot juca pe alte jocuri numai asta nu merge

| Mihoc_Adrian_1989 a răspuns:

Nu merge am incercat in toate modurile