| Passionlove a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez pe youtube? Am dat sa schimb si parola, am schimbat-o si tot degeaba. sad. Funda

Răspuns Câştigător
| carlote a răspuns:

Pai poate ca ...sunt deja prea multi utilizatori in total sunt cateva miii sau millioane! pot sa-ti fac daca vrei un cont pentru ca eu am deja un cont! id de mes sebastian. ssebi! funda?

1 răspuns:
| Passionlove explică:

Il am de mult contul dar cand mi-am incarcat din nou windowsul a trebuit sa ma loghez din nou pe youtube si nu mergea sa introduc parola am incercat sa o si schimb, mi-a spus ca am schimbat-o cu succes, iar cand am dat sa intru nu mergea...sad. Alt cont stiu si eu sa fac dar ma gandeam ca poate aflu care e cauza pentru care nu ma mai pot loga pe cel vechi. [ stiu 100% numele ultilizatorului si parola.deci nu asta ar fi cauza ]