| JiTerra a întrebat:

De ce nu-mi pot reactiva contul vechi de meet me? am primit un mail in care mi zice sa dau pe un link pentru reactivare, sau pe alt link unde sa scriu un cod [pe care l-am primit deasemen]. Dar si daca sau pe link-ul pentru cod si daca dau pe celalat...imi apare eroarestraight face ca si cand pagina nu ar exista x.X de ce?

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Mai bine da'i spam.asta ca sa nu iti umpii calculatorul de tot felul de ''viermisori''