| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot reactiva contul de pe hi5?
Nu imi apare nici un buton pe care sa scrie reactivare. thinking

Răspuns Câştigător
| AlexaMaria090997 a răspuns:

Te loghezi normal cu adresa de mail si parola, dai enter si o sa iti apara un buton in mijlocul ecranului pe care scrie reactivare cont. Dai click si ai din nou hi5-ul exact asa cum l-ai lasat. b-)

2 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Poi problema e ca nu apare nici un buton...imi apare intruna sa completez cu mailul si parola ca sa ma loghez desi sunt deja logata.

| Uniquegirl a răspuns:

Dupa ce ai sters contul, si te loghezi din nou o sa ti apara :d