| cata_5066 a întrebat:

De ce nu mai pot reactiva contul pe hi5? nu mai apare Reactivare

6 răspunsuri:
| swee1love a răspuns:

Contul nu se poate reactiva.trebuie sa faci altul:*
funda?:d

| swee1love a răspuns:

Trebuie sa iti faci alt hi5 cu o alta adresa de email:/

| YoungManiak a răspuns:

Trebuie sa dai.acolo unde scrie:retrimite codul de activare! dai acolo dupa aia te muti pe yahoo.com intri cu id ala si dai pe link-u ala si e activat!

| cata_5066 explică:

Cand intru pe contul de hi5 nu imi mai apare butonul reactivare ci intra direct in cont si zice ne pare rau nu poti accesa

| cata_5066 explică:

Unde scrie retrimite codul de activare?

| cata_5066 explică:

Unde trebuie sa apara retrimite codul de activare? eu nu gasesc