| nos_4445 a întrebat:

De ce nu mi se mai vede scrisu pe yahoo messenger? Va rog raspuns!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai virus.Si eu am happy!

| chakuza a răspuns:

Incearca asa
1. Deschideti fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda regedit (Enter)
(se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows)
2. Urmati HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Internet Settings
3. Stergeti folderul Zones (click dreapta pe el si Delete)

SOLUTIA 3:

1. Deschideti fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda:
regsvr32 jscript.dll
apoi apasati Enter
2. Deschideti din nou fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda:
regsvr32 vbscript.dll
apoi apasati Enter

Acum totul ar trebuie sa fie OK. Nu trebuie sa dati restart la calculator.

1. Deschideti fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda regedit (Enter)
(se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows)
2. Urmati HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Internet Settings
3. Stergeti folderul Zones (click dreapta pe el si Delete)

SOLUTIA 3:

1. Deschideti fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda:
regsvr32 jscript.dll
apoi apasati Enter
2. Deschideti din nou fereastra Run (Start > Run...) si introduceti comanda:
regsvr32 vbscript.dll
apoi apasati Enter

Acum totul ar trebuie sa fie OK. Nu trebuie sa dati restart la calculator.