| NicusorYo a întrebat:

Am reinstalat windows pentru ca nu vedeam ce scriam la yahoo messenger
Acuma l-am downloadat, si tot nu se vedecrying
Ce sa mai faccrying?sad
Am incercat metoda cu RUN, cu reistalarea windowsului, sa vad daca nu cumva e scrisu pe alb, etc, DEGEABAstraight face
Fundawinking

4 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

E temporar stai linistit.Dar sa fii mai sigur baga`ti messenger 10... e mai bun!

| andtim a răspuns:

Incearca si alte versiuni mai vechi de messenger! banuiesc ca ai windows xp ca pe ala am patit si eu figura.

| Crysty1996 a răspuns:

Exact asa am patit si eu dar dpa ce am reinstalat windowsu merea normal vezi ca prin program files ai acolo yahoo sterge tot folderu sau mai bine formateaza partitia in care tiai instalat windowsu din nou vezi ca dupa formatare trebuie sa iti faci iar windowsu si atunci sigur va functiona funda?big grin

| Horatiu1892 a răspuns:

Intra la Start - Run si scrie urmatoarele secvente: regsvr32 jscript.dll (exista spatiu intre 32 si jscript!)

a 2-a secventa : regsvr32 vbscript.dll (la fel, cu spatiu)

dupa ce scrii una, dai enter, o scrii cealalta, dai din nou enter. Ar trebui sa-ti scrie "DLLRegisterServer in jscript.dll succeeded". Nu merge la toata lumea dar incearca.