| NicusorYo a întrebat:

Am reinstalat windows pentru ca nu vedeam ce scriam la yahoo messenger
Acuma l-am downloadat, si tot nu se vedecrying
Ce sa mai faccrying?crying
Am incercat metoda cu RUN, cu reistalarea windowsului, sa vad daca nu cumva e scrisu pe alb, etc, DEGEABAcrying
Fundabig grin

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Varianta 1:
-se deschide din stânga jos, din Start, run-ul(executare) în care se va scrie regedit apoi se dă enter.Se va afișa o fereastră de editare a fișierelor din windows (aveți mare atenție să nu ștergi fișiere importante)
-se dă click pe
HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVersion-Internet Settings, după care se va șterge folderul Zones cu click dreapta pe el și delete.
Se închide regedit și fără să dai restart la PC, sau să instalezi/dezinstalezi ceva, deschide yahoo messenger, unde ar trebui sa fie rezolvata problema.
Varianta 2:
Descarcă și instalează Malwarebyte's AntiMalware, iti curata calculatorul de malware si spyware. Scanezi complet, dai stergere la fisierele infectate si apoi restart. Succes!
Succes!