| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu poți să îți ștergi fără aprobarea adminilor contul pe TPU? Durează o veșnicie...

Răspuns Câştigător
| DARLINGx a răspuns:

1: De ce ai vrea să ștergi contul de TPU?
2: Mai bine l-ai lăsa dacă nu îl folosești un timp. poate vei mai avea nevoie

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ti-e si tie rusine de aberatiile ce le-ai postat?

| oglindasultanului a răspuns (pentru mentholinks):

Aia e dragoste si relatie spirituala, oamenii o iau razna, si apoi le e jena cand isi revinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa e politica site-ului.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta am înțeles happy.
Dar de ce trebuie neapărat să confirme adminul ștergerea contului, din moment ce o face așa greu?
( Trebuie să-i scrii in mod repetat și continuu, să te rogi...și îți traimite acel link doar după săptămâni ).
Nu ar fi mai corect să nu mai trebuiască autorizația adminului pentru ștergerea contului propriu?