| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu raman logata dupa ce ma loghez? Imi iese imediat ce m-am logat...
Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai o casuta care daca e activata te mentine logata pana la ora 00. Dar fii atenta daca activezi casuta si nu intri de a casa. Poate intra cineva pe cont si sa iti faca rau.

| Emena a răspuns:

Ai o casuta unde iti scrii contul. o bifezi si gata

| viatadecacatt a răspuns:

Mda si mie mi se intampla.straight face

| Andromedda a răspuns:

Si mie asa mi se intampla mai nou. Stai linistita, chiar daca iti apare ramai logata si poti da intrebari sau raspunsuri(doar ca nu arata ca de obicei cu acea lista: mesaje intrebari raspunsuri etc). Fara sa scrii nimic da clik pe intra in cont si iti aparehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca bifez casuta, imi face la fel!