| rpushtiu a întrebat:

De ce nu se iau masuri pe chat-ul TPU? deci chiar este bataie de joc pe chat! adminii dorm frate in loc sa faca ordine! ce mai chat. pune-ti niste admini ca lumea!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Au început mulţi să se vaite de limbajul obscen care se foloseşte şi de spam-ul făcut pe chat, şi au spus că vor raporta utilizatorii respectivi. Însă, marea problemă este că, deşi vor fi suspendaţi, îşi vor face cont din nou (cum au mai făcut şi până acum), iar bann pe IP mă îndoiesc că va vrea adminul să dea.
O seară plăcută!

1 răspuns:
| Maothecat a răspuns:

Ar trebui sa te obisnuiesti cu ideea ca traim in Romania! laughing