| Ivooomdkdk a întrebat:

De ce o fata care arata mai deosebit fata de alte fete își iau cel mai mult hate?
De exemplu am văzut o fata care și-a construit propria afacere la care lucra de la 18 ani și avea ochii migdalați, nasul mic și buzele cărnoase, foarte frumoasa, nu era operata sau ceva și o înjurau și jigneau majoritatea și cred ca avea doar doua comentarii pozitive. Dar dacă o fata are trasaturi mai comune gen buze asimetrice, nas mai gros sau normal și ochi mici sau normali nu își ia atâta hate chit ca nu a făcut ce a făcut prima fata menționata. Am văzut-o pe una care nu arata cine știe ce și era și aroganta și toată lumea o făcea frumoasa și o susținea deși nu ieșea in evidentă cu nimic.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din invidie!

| J0B0MAT a răspuns:

În general lumea îi invidiază pe cei care au mai multe, mai bune decât ei.Nu prea ai să vezi pe cineva că invidiază un sărac bolnav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk, poate o înjurau din alte motive, poate e vreun soi de Andra Gogan in țara ei.

| tunoi88 a răspuns:

Pentru ca in Romania este o problema, lumea se uita in curtea vecinului, ala de ce are si ala de ce poate. Tot timpul trebuie sa umblii cu oameni de la care ai ce invata, oameni cu potential, daca vrei sa ai o viata frumoasa, cu relizari. Multi se da cu parerea, sunt specializati si calificati in toate domeniile, dar ei nu au facut un ban pe capul lor.
Nu mai gasesti un fraier, toti sunt smecheri.