| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce omul se abtine total de la lucruri pe care ar dori sa le faca? El nu se gandeste cat de plictisitor poate fii cand face asa ceva? Si daca totusi este necesar sa se abtina total de la lucruri pe care ar dori sa le faca, de ce nu le uita pur si simplu facand alte lucruri pe care doreste sa le faca ca sa nu dea acel sentiment de om plictisitor care ar vrea sa faca ceva dar se plange ca nu poate?

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Câteodată ma gândesc cat de plictisita ma simt, dar când vad întrebările tale imi dau seama ca tu o duci mult mai rău ca mine. Ai grijă sa nu intri in depresie.

Răspuns utilizator avertizat