| AdioTPU a întrebat:

De ce pe la diverse emisiuni Tv, cum ar fi cea a lui Denise Rifai, prezentatorii insistă ca invitații sa le spună exact suma pe care o cheltuiesc ba pe haine, mașini sau alte cele, ba cât încasează la un concert in cazul cântăreților? Mi se pare de prost gust, acele sume ar trebui să rămână confidențiale. De ce se insista atât în divulgarea lor?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pentru ca asta e tema emisiuni normal.Acum nu știu cât e de pe bune treaba asta de la TV, dar mie una mi se pare normal și foarte bine mai ales când vine vorba de politicieni sa aflam și noi ce venituri au și cât cheltuie.
Foarte mulți oameni cunoscuți fac manarii și fura poporul.De aceia întrebi, sa analizezi și sa vezi ce e adevărat și ce minciuna ca să ști pe mai departe sa nu mai susti o jigodie dacă e cazul.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

D'ohh
Pentru că asta face audiență

| Mosotti a răspuns:

E de fatada, ca se stie ca acele raspunsuri nu le vor primi, se pun intrebarile asa aiurea.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Pentru audiență. Ei știu că lumea de acasă este curioasă. Scopul lor în sine, este să țină lumea în fața ecranelor.