| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele timide, introvertite, aparent nesigure dar care atunci când apare o provocare în viața lor sau au un scop precis, nu renunță ușor, ba chiar demonstrează mai multă ambiție și voință decât cei siguri pe ei și tupeiști?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Un om care tace si nu vorbeste poate sa aiba cele mai puternice ganduri si reusite in viata - e un secret care ofera accesul oricarui dorinte in viata il cunosc cei care o duc bine in viata.

1 răspuns:
| anonimuIl a răspuns:

Nu există așa ceva în nici un domeniu.