| NicoleTheEnd a întrebat:

De ce sa nu punem intrebari legate de "tema de casa" pe TPU?
Daca cineva stie sa-si faca tema, atunci mai mult ca singur ca nu o va face pe TPU, dar daca nu stie, eu cred ca ar trebui sa fie ajutat putin. Cel care ajuta mai face exercitii, cel care este ajutat mai intelege ceva. Si daca-i facem cuiva tema, atunci ii si explicam.
Nu e logic deloc?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sunt de-acord cu tine, mi se pare normal sa fie ajutati cei care chiar nu stiu sa-si faca tema sau nu inteleg exercitiu/problema big grin
dar ma enerveaza cei care cer sa li se faca nu stiu ce rezumat pun un exercitiu foarte simplu doar pentru ca din lene nu au chef de tema straight face

| luiza a răspuns:

Ar fi bine sa rugam noul administrator sa mai faca doua categorii: JOCURI si TEMA PENTRU ACASA!

| BlueBolty10 a răspuns:

Cred ca ai dreptate, la urma urmei se numeste TPU, toti pentru unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, da e logic.Bravo!